Contactgegevens partners

Hieronder staan de contactgegevens van onze partners die helpen Hair4Her mogelijk te maken.

Partners kunnen hun gegevens controleren en correcties en/of wijzigingen opgeven door hier te klikken.
Nieuwe partners kunnen zich aanmelden bij Esther.

Partners Email-Adres
Aan mij info@aanmij.com
Airborne Museum info@airbornemuseum.nl
Albert Heijn Velperbuitensingel  
Albert Schweitzer ziekenhuis  
Alexander Monro  
All by Deb ster allbydebster@gmail.com
Altena Schoonmaak info@altenaschoonmaak.nl
András Schuh fotografie info@andrasschuh.nl
Antoni van Leeuwenhoek  
Arnhem Mijn Stad  
AYA ayanationaal@iknl.nl
Baerlebosch info@bearlebosch.nl
Beautysalon Mooi Mens  
Bergh in Zadel info@berghinhetzadel.nl
Bloemsierkunst Dick Willemsen  
Bochane Groep Bochane-arnhem@bochanegroep.nl
Bold  
Brandweer Kleefsewaard info@brandweertraining.nl
Brasserie de Bank  
Brasserie Hugo’s  
BreiBoezem  
CD Reclame info@cd-reclame.nl
Cherished Touch Nails and beauty welcome@cherishedtouch.nl
Crea Power info@creapower.nl
CWZ  
De Arnhemse Uitdaging info@arnhemseuitdaging.nl
De honderdmorgen  
De Naakte Waarheid  
De Slaapfabriek info@deslaapfabriek.nl
De Slotenmaker Arnhem  
Dolfinarium  
De Stralende Vlinder praktijk@destralendevlinder.nl
dr. C.J. Vaillantfonds vaillantfonds@lvc-online.nl
De Weijer Design info@deweijerdesign.nl
De Zalmen info@dezalmen.nl
Dela Goedendoelenfonds  
Den Hartog HeuffF Notarissen info@denhartogheuff.nl
Diaantjes Creaties  
Drukzo  
Dullertstichting info@dullertsstichting.nl
Elise Mathilde elisemathilde@teslincs.nl
ERREN protectie  
Escape Room  
ESW info@esw-epe.nl
Fanjo Frog  
Fighting Cancer  
Fiori di Rose info@fioridirose.nl
Foamhoeden info@foamhoeden.nl
Fola djembe fola@xs4all.nl
ForYou infor@youmagazine.com
Gaba  
Gebouw 21 eelke@hetpandvastgoedbeheer.nl
Golf en Businessclub  
Grandcar  
Havekes info@havekesverzekeringen.nl
Heerlijck Huissen  
Helen Dowling Instituut  
Het Burger en Nieuwe Weeshuis info@weeshuizenarnhem.nl
Het troostdekentje  
Hier & Nu comfortfood info@hierennucomfortfood.nl
Huisman 2000 Huissen info@huismansport.nl
In De Zoete Suikerbol info@indesoetesuikerbol.nl
Inloophuis Oude Ijssel info@inloophuisoudeijssel.nl
Jamie Olivers Pizzeria  
Jan Scheen  
Jans-Arnhem  
Jongeren en Kanker info@jongerenenkanker.nl
Jumbo Jansen Arnhem Elderveldplein  
Kansfonds info@kansfonds.nl
Kapsalon Hulstein info@kapsalonhulstein.nl
Klein hartenstein info@kleinhartenstein.nl
Koe Knuffelen info@koeknuffelen.nl
Koffiehuys info@hetapeldoornskoffiehuys.nl
Lash-art info@lash-art.nl
Lidl contact@lidl.nl
Maastricht UMC  
Markt7  
Massagepraktijk Jos Zwaan  contact@joszwaan.nl
Mazda Winkelhorst info@auto-winkelhorst.nl
Meet & Ribs  
Mijn Camper Huren  
Mijn Domein  
Muddy Angel  
Musis Stadstheater Arnhem  
Nathan Systems  
Myrna’s Bloemen info@myrnasbloemen.nl
Nails en Stuff  
Nederlandse Haar Stichting  
NL Reisopera info@reisopera.nl
Numaga vastgoed  
Ome Joops Tour secretariaat@omejoopstour.nl
Oranje Fonds info@oranjefonds.nl
Party Grime  
Pedicure Monique van der Lelie  
Peets Yoga & Coaching petravanwesting@gmail.com
Pinoccio Arnhem  
Pitch & Putt Golf Bussloo info@ppgolf.nl
Plaza info@plazehendriks.nl
Poorters van de stad Arnhem info@poortersvanarnhem.nl
Raab Karcher Verkoop.arnhem@raabkarcher.nl
Rias Handmade With Love  
Rosefield  
Rijnstate Arnhem online@rijnstate.nl
Rijnstate Vriendenfonds  
Robbers & van den Hoogen wijnhuis@robbersenvandenhoogen.nl
Ronald Gerressen info@ronaldgerressen.nl
Roparun infor@roparun.nl
Salon Voordeel.nl info@salonvoordeel.nl
Samen Varen info@samen-varen.nl
Sauna Drome info@saunadrome.nl
Slingeland ziekenhuis info@slingeland.nl
Special Air Services B.V info@vlieglessen.nl
Spreadshirt legal@spreadshirt.net
Stefan’s bloemen stefansbloemenzo@gmail.com
Stichting Gaandeweg info@gaandeweg.nl
Stichting Haarwensen info@haarwensen.nl
StickerOP.nl  
Studio Face it studiofaceit@hotmail.com
Tandheelkundig Centrum Arnhem Noord  
Toon Hermanshuis Amersfoort info@thha.nl
Toon Hermanshuis Ede info@toonhermanshuisede.nl
Treant Zorggroep  
Tshirt Deal support@tshirtdeal.nl
UMC  
De Valkenhof info@devalkenhof.nl
Vermaat  
Vleesch en Vis info@buurmantwello.nl
Voel je weer vrouw  
Wegenadviesbureau info@wegenadviesbureau.nl
Wegwijzer Kanker infotheek@bvi.nl
Yellow wings rob@yellowwings.nl
Yoganesha info@yoganesha.nl
Ziekenhuis Bernhoven  
Ziekenhuis Gelderse Vallei  
Zorgcollectief FNV  

Correctie contactgegevens Partners

 

Verification