Contactgegevens partners

Hieronder staan de contactgegevens van onze partners die helpen Hair4Her mogelijk te maken.

Partners kunnen hun gegevens controleren en correcties en/of wijzigingen opgeven door hier te klikken.
Nieuwe partners kunnen zich aanmelden bij Esther.

Partners Website Email-Adres
Aan mij www.aanmij.com info@aanmij.com
Airborne Museum www.airbornemuseum.nl info@airbornemuseum.nl
Albert Heijn Velperbuitensingel    
Alexander Monro    
All by Deb ster www.allbydebster.nl allbydebster@gmail.com
Als je leven omslaat    
Altena Schoonmaak www.altenaschoonmaak.nl info@altenaschoonmaak.nl
András Schuh fotografie www.andrasschuh.nl info@andrasschuh.nl
Antoni van Leeuwenhoek    
Arnhem Mijn Stad https://www.facebook.com/groups/Arnhemmijnstad/  
AYA www.aya4net.nl ayanationaal@iknl.nl
Baerlebosch www.ksvbearlebosch.nl info@bearlebosch.nl
Bergh in Zadel www.berghinhetzadel.nl info@berghinhetzadel.nl
Boachane Groep www.bochane.nl Bochane-arnhem@bochanegroep.nl
Bold    
Brandweer Kleefsewaard www.brandweertraining.nl info@brandweertraining.nl
Brasserie Hugo’s www.brasserie-hugos.nl  
BreiBoezem www.breibeozem.nl  
CD Reclame www.cd-reclame.nl info@cd-reclame.nl
Cherished Touch Nails and beauty https://www.facebook.com/CherishedTouch.Nailsandbeauty/ welcome@cherishedtouch.nl
Crea Power www.creapower.nl info@creapower.nl
CWZ www.cwz.nl  
De Arnhemse Uitdaging http://arnhemseuitdaging.nl/ info@arnhemseuitdaging.nl
De honderdmorgen http://www.dehonderdmorgen.nl/nl/  
De Naakte Waarheid    
De Slaapfabriek www.deslaapfabriek.nl info@deslaapfabriek.nl
De Slotenmaker Arnhem    
De Stralende Vlinder http://www.destralendevlinder.nl praktijk@destralendevlinder.nl
dr. C.J. Vaillantfonds https://www.lvc-online.nl/dr-c-j-vaillantfonds vaillantfonds@lvc-online.nl
De Weijer Design https://www.deweijerdesign.nl/ info@deweijerdesign.nl
De Zalmen www.dezalmen.nl info@dezalmen.nl
Dela Goedendoelenfonds www.dela.nl  
Den Hartog HeuffF Notarissen www.denhartogheuff.nl info@denhartogheuff.nl
Diaantjes Creaties https://www.easywebshop.com/diaantjescreaties  
Drukzo www.drukzo.nl  
Dullertstichting www.dullertsstichting.nl info@dullertsstichting.nl
Elise Mathilde www.elisemathilde.nl elisemathilde@teslincs.nl
ERREN protectie www.erren.nl/  
Escape Room    
ESW www.esw-epe.nl info@esw-epe.nl
Fanjo Frog    
Fighting Cancer  www.facebook.com/groups/fightingcancerNL/  
Fiori di Rose www.fioridirose.nl info@fioridirose.nl
Foamhoeden www.foamhoeden.nl info@foamhoeden.nl
Fola djembe www.foladjembe.nl fola@xs4all.nl
ForYou www.foryoumagazine.nl infor@youmagazine.com
Gebouw 21 http://www.kantoorhuren.com/ eelke@hetpandvastgoedbeheer.nl
Golf en Businessclub www.descherpenbergh.nl  
Heerlijck Huissen    
Helen Dowling Instituut www.hdi.nl  
Het Burger en Nieuwe Weeshuis www.burgerennieuweweeshuisarnhem.nl info@weeshuizenarnhem.nl
Het troostdekentje    
Hier & Nu comfortfood http://www.hierennucomfortfood.nl/ info@hierennucomfortfood.nl
Huisman 2000 Huissen https://huismansport.nl/ info@huismansport.nl
In De Zoete Suikerbol www.indesoetesuikerbol.nl info@indesoetesuikerbol.nl
Inloophuis Oude Ijssel www.inloophuisoudeijssel.nl info@inloophuisoudeijssel.nl
Jongeren en Kanker www.jongerenenkanker.nl info@jongerenenkanker.nl
Jumbo Jansen Arnhem Elderveldplein https://www.jumbo.com/winkels/jumbo-arnhem-elderveldplein/  
Kanker heb je niet alleen.    
Kansfonds www.kansfonds.nl info@kansfonds.nl
Kapsalon Hulstein http://www.kapsalonhulstein.nl/ info@kapsalonhulstein.nl
Klein hartenstein www.kleinhartenstein.nl info@kleinhartenstein.nl
Koe Knuffelen www.koeknuffelen.nl info@koeknuffelen.nl
Koffiehuys www.hetapeldoornskoffiehuys.nl info@hetapeldoornskoffiehuys.nl
Lash-art www.lash-art.nl info@lash-art.nl
Lidl www.lidl.nl contact@lidl.nl
Massagepraktijk Jos Zwaan www.joszwaan.nl  contact@joszwaan.nl
Mazda Winkelhorst www.mazda-winkelhorst.nl info@auto-winkelhorst.nl
Meet & Ribs www.meetandribs.nl  
Mijn Camper Huren www.mijncamperhuren.nl  
Mijn Domein www.mijndomein.nl  
Muddy Angel    
Myrna’s Bloemen www.myrnasbloemen.nl info@myrnasbloemen.nl
Nails en Stuff www.naislenstuff.nl  
Nederlanse Haar Stichitng www.haarstichting.nl  
NL Reisopera www.reisopera.nl info@reisopera.nl
Numaga vastgoed www.numagavastgoed.nl/  
Ome Joops Tour www.omejoopstour.nl secretariaat@omejoopstour.nl
Oranje Fonds www.oranjefonds.nl info@oranjefonds.nl
Party Grime www.partygrimecarnavalshop.nl  
Pedicure Monique van der Lelie www.pedimo.nl  
Peets Yoga & Coaching www.petravanwesting.nl petravanwesting@gmail.com
Pitch & Putt Golf Bussloo www.pitchputtbussloo.nl info@ppgolf.nl
Plaza www.plazahendriks.nl info@plazehendriks.nl
Poorters van de stad Arnhem www.poortersvanarnhem.nl info@poortersvanarnhem.nl
Raab Karcher www.raabkarcher.nl Verkoop.arnhem@raabkarcher.nl
Rias Handmade With Love    
Rijnstate Arnhem www.rijnstate.nl online@rijnstate.nl
Rijnstate Vriendenfonds    
Robbers & van den Hoogen www.robbersenvandenhoogen.nl wijnhuis@robbersenvandenhoogen.nl
Ronald Gerressen www.ronaldgerressen.nl info@ronaldgerressen.nl
Roparun www.roparun.nl infor@roparun.nl
Salon Voordeel . NL www.salonvoordeel.nl info@salonvoordeel.nl
Samen Varen www.samen-varen.nl info@samen-varen.nl
Sauna Drome www.saunadrome.nl info@saunadrome.nl
Special Air Services B.V http://www.vlieglessen.nl/ info@vlieglessen.nl
Spreadshirt www.spreadhsirt.nl legal@spreadshirt.net
Stefan’s bloemen www.stefansbloemenzo.com stefansbloemenzo@gmail.com
Stichting Gaandeweg http://www.gaandeweg.nl/home info@gaandeweg.nl
Stichting Haarwensen http://www.haarwensen.nl info@haarwensen.nl
Stichting OOK www.stichting-ook.nl info@stichtingook.nl
Stichting OOK www.stichting-ook.nl info@stichting-ook.nl
StickerOP.nl www.stickerop.nl  
Studio Face it www.studio-face-it.nl studiofaceit@hotmail.com
Studio-Face*IT www.studio-face-it.nl studiofaveit@hotmail.com
Tandheelkundig Centrum Arnhem Noord www.tcan.nl  
Team54    
Toon Hermanshuis Amersfoort http://www.thha.nl info@thha.nl
Toon Hermanshuis Ede www.toonhermanshuisede.nl info@toonhermanshuisede.nl
Tshirt Deal www.tshirtdeal.nl support@tshirtdeal.nl
UMC https://www.umcutrecht.nl/  
De Valkenhof http://www.devalkenhof.nl/nl/home info@devalkenhof.nl
Vermaat www.vermaatgroep.nl  
Vleesch en Vis www.buurmantwello.nl info@buurmantwello.nl
Voel je weer vrouw www.voeljeweervrouw.nl  
Wegenadviesbureau https://www.wegenadviesbureau.nl/ info@wegenadviesbureau.nl
Wegwijzer Kanker https://www.wegwijzerkanker.nl/homepagina.aspx infotheek@bvi.nl
Yellow wings www.yellowwings.nl rob@yellowwings.nl
Yoganesha http://www.yoganesha.nl/ info@yoganesha.nl
Zoet & Sandwich www.zoetensandwich.nl info@zoetensandwich.nl
Zorgcollectief FNV www.menzis.nl/collectief/fnv  

Correctie contactgegevens Partners

 

Verification